WIELKANOC - 04.04.2021r.

1. Zapraszamy do przeżywania oktawy wielkanocnej każdego dnia na Mszy św. w kościele. Każdy dzień tej oktawy ma charakter uroczystości dlatego w piątek nie ma postu.

2. We wtorek Msza św. zbiorowa i modlitwy ku czci św. Charbela. We środę do św. Józefa.

3. W niedzielę oktawy wielkanocnej przeżywamy Święto Bożego Miłosierdzia. O godz. 15.00 - Godzina Miłosierdzia, a o 16.00 dzieci klas 3 przystąpią do I spowiedzi św.

4. W niedzielę taca inwestycyjna na prace w Ogrodzie Fatimskim.

5. Na najbliższą niedzielę przynosimy również skarbonki wielkopostne, a po Mszy św. złożymy ofiary do puszki na cele charytatywne.

6. Zapowiedzi przedślubne: Narzeczeni stanu wolnego: Kwidziński Adam z Rozłazina i Pobłocka Klaudia z Lęborka przygotowują się do sakramentu małżeństwa.

7. Dziękuję serdecznie za przygotowanie Grobu Pańskiego paniom: Gabrysi i Bogusi, Wspólnocie Domowego Kościoła za przygotowanie Ciemnicy.

8. Grupom sprzątającym Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, przygotowanie go na święta i złożoną ofiarę na kwiaty. W sobotę zapraszam rejon VI: Czaja Maria, Eikmann Beata, Krysztofiak Mirosława, Cylkowska Maria, Czaja Helena.

9. Życzę Wszystkim Parafianom i Gościom dobrego świętowania i dobrego tygodnia