XVI NIEDZIELA ZWYKŁA- 21.07.2024r.

1. W liturgii tygodnia: w poniedzialek sw. Marii Magdaleny, we wtorek sw. Brygidy, we srode sw. Kingi, w czwartek sw. Jakuba i sw. Krzysztofa, w piatek sw. Anny i Joachima – rodziców NMP.

2. W przyszla niedziele po kazdej Mszy sw. poswiecenie pojazdów z racji wspomnienia sw. Krzysztofa – patrona kierowców i podrózujacych. Tradycyjnie przy tej okazji skladamy ofiary na nowe pojazdy dla polskich misjonarzy

3. Rodzina Kolpinga przy naszej parafii i KGW z Rozlazina organizuja kiermasz ciast w przyszla niedziele po kazdej Mszy sw. Dochód ze sprzedazy przeznaczony zostanie na pomoc w intensywnym leczeniu p. Marii Baran z Lówcza. Chetne osoby, które chca upiec ciasto i wesprzec akcje – prosimy o przyniesienie ciast do Betanii w sobote po poludniu.

4. Zapowiedzi przedslubne: Gaffke Dawid z Nawcza i Mazurkiewicz Julia z Leborka oboje stanu wolnego przygotowuja sie do sakramentu malzenstwa.

5. Bóg zaplac za porzadki i dekoracje w naszej swiatyni. Na przyszla niedziele o posprzatanie i kosciola i jego dekoracje prosimy kolejna grupe sprzatajaca: Cylkowska Mariola, Labuda Barbara, Czaja Helena, Czaja Izabela, Grzenkowicz Ewelina, 5. W Nawczu: III grupa sprzatajaca z listy.

6. W Dziecielcu o posprzatanie kosciola i jego dekoracje prosimy: Maszota Anna

7. Wszystkim Gosciom i Parafianom zyczymy dobrej niedzieli i dobrego tygodnia i dobrych wakacji. Solenizantom i jubilatom nadchodzacego tygodnia obfitosci Bozych darów.