V NIEDZIELA WIELKANOCNA - 28.04.2024r.

1. Juz za pare dni zaczynamy najpiekniejszy miesiac Maryjny - maj wraz majówkami przy krzyzach i kapliczkach i w naszych kosciolach. W Rozlazinie Majówki o 17.30 przed Msza sw.

2. W I srode miesiaca – 1 maja – modlitwy do sw. Józefa.

3. W I czwartek miesiaca – adoracja w kosciele od 8.00 do 10.00 i od 15.00 do 18.00. o 17.00 – tradycyjnie grupa sw. O. Pio.

4. W piatek przypada uroczystosc NMP Królowej Polski. Msze sw. jak w kazda niedziele. W tym dniu nie obowiazuje post.

5. W I sobote maja o 8.00 nabozenstwo ku czci Niepokalanego Serca NMP.

6. W tym tygodniu przypada I piatek miesiaca i spowiedz sw. Na filiach pól godziny przed Msza sw. W Rozlazinie spowiedz pierwszo piatkowa bedzie w czwartek od 15.00 do 16.00 dla dzieci i mlodziezy, dla doroslych od 17.30 do 18.00.

7. W sobote zapraszam na uroczystosc wprowadzenia relikwii sw. Floriana – patrona Strazaków. Modlitwie bedzie przewodniczyl Ks. Bp Robert Chrzaszcz z Krakowa. Poczatek uroczystosci przy nowej remizie o 12.30. Nastepnie przemarsz z relikwiami do kosciola i Msza sw.

8. Zapowiedzi przedslubne: Stuedemann Aleksandra z Rozlazina i Kmita Szymon z Lebienia. Przygotowuja sie do sakramentu malzenstwa.

9. 3 maja po wszystkich Mszach swietych kupujac ciasto jako cegielke, bedzie mozna wesprzec 3 letnia Natalke z Nowej Wsi Leborskiej, która zmaga sie ze zlosliwym nowotworem nerwu oka.

10. Wszystkim Gosciom i Parafianom zyczymy dobrej niedzieli i dobrego tygodnia. A solenizantom i jubilatom nadchodzacego tygodnia obfitosci Bozych darów.