XI NIEDZIELA ZWYKŁA- 16.06.2024r.

1. Od poniedzialku do srody odbywaja sie rekolekcje dla szkól z terenu naszej parafii z udzialem zaproszonych gosci. Program zostal dostarczony do rodziców i uczniów przez szkolny dziennik. Zapraszamy do uczestnictwa wszystkich uczniów.

2. W ramach rekolekcji w poniedzialek o 19:30 na podwórku plebanskim odbedzie sie koncert znanego rapera - ks. Jakuba Bartczaka. Serdecznie zapraszamy calymi rodzinami. Koncert bedzie polaczony z festiwalem kolorów.

3. We srode intencje zbiorowe i modlitwy do sw. Rity

4. W piatek zakonczenie roku szkolnego Msza sw. w Rozlazinie o 8.00 i w Popowie o 9.30.

5. 23 czerwca w Leborku o godz. 10.00 w sanktuarium sw. Jakuba rozpocznie sie Marsz dla zycia i rodziny zakonczony na pl. Pokoju, a nastepnie piknik rodzinny na boisku SP nr 3. Serdecznie zapraszamy do udzialu.

6. Zapowiedzi przedslubne: Patryk Zielonka z Rozlazina i Martyna Chrusciel z Keblowa Nowowiejskiego przygotowuja sie do sakramentu malzenstwa.

7. Bóg zaplac za porzadki i dekoracje w naszej swiatyni. Na przyszla niedziele o posprzatanie i kosciola i jego dekoracje prosimy kolejna grupe sprzatajaca: Sikora Katarzyna, Walczykowska Magdalena, Woelk Berandeta, Treder Andrzej, Dawidowska Ewa.

8. W czwartek pozegnalismy sp. Andrzeja Bladowskiego z Lówcza. Dobry Jezu. .

9. Wszystkim Gosciom i Parafianom zyczymy dobrej niedzieli i dobrego tygodnia. Solenizantom i jubilatom nadchodzacego tygodnia obfitosci Bozych darów.