III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 03.03.2024r.

1. W tym tygodniu w liturgii:
• W poniedzialek koronka i Msza sw. do Ducha Sw. oraz swieto sw. Kazimierza Królewicza
• We wtorek modlitwy i Msza sw. zbiorowa do sw. Charbela,
• We srode modlitwy do sw. Józefa,
• W I czwartek adoracja rano po Mszy sw. o 8.00 do 10.00, a po poludniu od 15.00 do 18.00. Adoracja odbedzie sie w kosciele. O 17.00 tradycyjnie modlitwe poprowadzi grupa o. Pio.

2. Za tydzien w Nawczu na Mszy sw. o godz. 9.00 odbeda sie szkolno – gminne uroczystosci upamietniajace 79. rocznice wyzwolenia obozu Stutthof i Marszu Smierci. Zapraszamy serdecznie do udzialu w uroczystosciach. Po Mszy swietej bedzie mozliwosc zakupu ksiazki „Marsz Smierci. Ewakuacja piesza wiezniów KL Stutthof i jego podobozów” autorstwa p. Janiny Grabowskiej w cenie 65zl.

3. W przyszla niedziele o 12.00 spotkanie dla dzieci klas 3 i rodziców. Tym razem zostana poswiecone i rozdane krzyzyki. Dzieci przynosza ziarenka dobra. .

4. Za tydzien nasza tradycyjna, parafialna Droga Krzyzowa na kalwarii Wejherowskiej. Autobusy wyjada o 14.00. Przejazd w obie strony w cenie 20zl/os., a dzieci i mlodziez gratis. W Wejherowie poczatek modlitwy o 15.00.

5. Za tydzien taca inwestycyjna na malowanie i remont kosciola w Popowie.

6. Ekstremalna Droga Krzyzowa z Rozlazina do Sianowa odbedzie sie 22 marca. Zapisy na ogólnopolskiej stronie edk.org.pl. Udzial kosztuje 20zl/os. i uwzglednia poczestunek na trasie oraz pamiatkowe gadzety.

7. Nasza parafianka Patrycja od dziecinstwa choruje na cukrzyce typu pierwszego. Zbieramy na pompe insulinowa, która niezwykle ulatwia codzienne funkcjonowanie. Szczególy oraz link do zrzutki na parafialnym facebooku. Ewentualne wplaty gotówka mozna przekazywac do czlonków Stowarzyszenia Kolpinga. Na moment pisania ogloszen dysponujemy kwota 5.000zl z potrzebnych 25.000zl.

8. W ubiegla niedziele do wiecznosci odszedl sp. Bogdan Bartkowiak. Polecajmy go Bozemu Milosierdziu.

9. Wszystkim Gosciom i Parafianom zyczymy dobrej niedzieli i dobrego czasu Wielkiego Postu. A solenizantom i jubilatom nadchodzacego tygodnia obfitosci Bozych darów.