OGŁOSZENIA PARAFIALNE

25 NIEDZIELA ZWYKŁA -24.09.2023r.

1. Dzisiaj kolejna edycja "koronki do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast i wsi". Zapraszamy do wspólnej modlitwy o 15:00 przy kapliczce w Nawczu.

2. W liturgii tygodnia: we środę św. Wincentego a Paulo i Msza św. zbiorowa ku czci św. Jana Pawła II, w czwartek św. Wacława, w piątek święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała, w sobotę św. Hieronima.

3. Regularne spotkania wolontariatu dla uczniów klas 6-8 w czwartki od 19:00 do 20:00. Spotkania młodzieży szkół średnich w piątki od 18:45 do 20:15. Natomiast młodzież w wieku studenckim zapraszamy na spotkania w II i IV środy miesiąca od 19:30. Wszystkie te spotkania odbywają się w Betanii.

4. Zapraszamy na bezpłatne treningi w parafialnej siłowni w grupach od 2 do 5 osób.

5. Młodzież w wieku 16-30 lat zapraszamy na sylwestrowy wyjazd na Europejskie Spotkania Młodych w Słowenii. Wyjazd w dniach 27 grudnia - 2 stycznia kosztuje 1000zł od osoby. Szczegóły na parafialnym facebooku

6. Młodzież w wieku 14-30 lat zapraszamy na wakacyjny wyjazd na Festiwal Młodych w Medjugorje w Bośni. Po drodze 1 dzień we Wiedniu, 2 dni w Chorwacji oraz 1 dzień Energylandii. Wyjazd w dniach 29 lipca - 8 sierpnia z wyżywieniem i noclegami w bardzo dobrym hotelu kosztuje 2200zł/os. Szczegóły na parafialnym facebooku. W najbliższych dniach zostanie również ogłoszony wakacyjny wyjazd dla uczniów klas V-VIII.

7. 22 października w niedzielę na Mszy o godz. 12.00 odbędą się w naszej parafii jubileusze małżeńskie. Wszystkie pary obchodzące w tym roku okrągłe rocznice (5,10,15,25,30, 35 itd.) chcące wziąć udział w tej uroczystości proszone są o wrzucenie na tacę kartki z informacją: nazwisko i imiona jubilatów i jaka rocznica ślubu.

8. Krzyż św. Damiana z relikwiami bł .Carlo Acutisa za tydzień podejmuje: Krzos Julia

9. Od przyszłej niedzieli przyjmujemy intencje mszalne na przyszły rok.

10. Bóg zapłać za posprzątanie i dekorację kwiatami kościoła. Na sobotę do posprzątania i dekoracji zapraszamy kolejną grupę sprzątającą: Pobłocka Ewa, Staśkiewicz Paula, Pilarska Patrycja, Kupska Hanna, Balcerak Zdzisława. .

11. Wszystkim Gościom i Parafianom życzymy dobrej niedzieli i dobrego tygodnia. A solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia obfitości Bożych darów.

Copyright by Parafia Rozłazino